Ølen Open

Kampoppsett 

  • - Den som er satt opp som "heimelag" er ansvarlig for å booke banen.
  • - Para avtaler eventuelle bytter innbyrdes
  • - Ein speler best av tre sett
  • - Resultat registreres på Facebook-gruppa: Ølen Open 2022

    Gruppe 1

    Vestrheim & Rullestad vs Skare & Berge 2-0
    Askvig & Askvig vs Hustveit & Matre 0-2
    Vestrheim & Rullestad vs Askvig & Askvig 2-0
    Skare & Berge vs Saveniuk & Saveniuk 1-2
    Skare & Berge vs Askvig & Askvig 2-1
    Hustveit & Matre vs Saveniuk & Saveniuk 2-0
    Saveniuk & Saveniuk vs Vestrheim & Rullestad -
    Skare & Berge vs Hustveit & Matre 2-0
    Hustveit & Matre vs Vestrheim & Rullestad -
    Saveniuk & Saveniuk vs Askvig & Askvig 2-0

    Gruppe 2

    Kaldheim & Opsal vs Nedrelid & Nedrelid 2-0
    Ekornrud & Becker vs Lothe & Gundersen 0-2
    Kaldheim & Opsal vs Ekornrud & Becker 2-0
    Nedrelid & Nedrelid vs Lothe & Gundersen 0-2
    Nedrelid & Nedrelid vs Ekornrud & Becker 2-0
    Lothe & Gundersen vs Kaldheim & Opsal 1-2

    Gruppe 3

    Ivesdal & Mannes vs Nilsen & Knutsen 2-1
    Vestbø & Vestbø vs Stople & Vestbø 0-2
    Ivesdal & Mannes vs Vestbø & Vestbø 2-0
    Nilsen & Knutsen vs Stople & Vestbø 1-2
    Nilsen & Knutsen vs Vestbø & Vestbø 2-0
    Stople & Vestbø vs Ivesdal & Mannes 2-0

    Gruppe 4

    Berge & Berge vs Madsen & Knutsen
    0-2
    Aarekol & Berge vs Tveita & Aarekol 0-2
    Berge & Berge vs Aarekol & Berge 2-0
    Madsen & Knutsen vs Vik & Brataas 2-1
    Madsen & Knutsen vs Aarekol & Berge 2-0
    Tveita & Aarekol vs Vik & Brataas 1-2
    Vik & Brataas vs Berge & Berge 1-2
    Madsen & Knutsen vs Tveita & Aarekol 2-1
    Tveita & Aarekol vs Berge & Berge 0-2
    Vik & Brataas vs Aarekol & Berge Uts.

    Sluttspel

    Kvart 1: Skare & Berge vs Lothe & Gundersen
    1-2
    Kvart 2: Kaldheim & Opsal vs Hustveit & Matre 2-0
    Kvart 3: Stople & Vestbø vs Berge & Berge
    1-2
    Kvart 4: Madsen & Knutsen vs Ivesdal & Mannes 2-1

    Semifinale: Lothe & Gundersen vs Kaldheim & Opsal

    0-2
    Semifinale: Berge & Berge vs Madsen & Knutsen
    0-2


    Finale: Kaldheim & Opsal vs Madsen & Knutsen
    (utsatt pga sjukdom)

    Under 16

    Ekornrud & Grumheden vs Vik & Vik 2-0
    Aarekol & Haarde vs Tjelmeland & Becker 0-2
    Ekornrud & Grumheden vs Aarekol & Haarde Uts
    Vik & Vik vs Tjelmeland & Becker 0-2
    Vik & Vik vs Aarekol & Haarde 1-2
    Tjelmeland & Becker vs Ekornrud & Grumheden 2-0
    Aarekol & Haarde vs Tjelmeland & Becker 1-2




Empty
Click + to add content